Set FENCEE DUO RF EDX150+GW100+zdarma MX10

  • Novinka
02763
Fencee
Zdroje
Na objednávku
815,00 €
S DPH U dodávateľa - Odosielame do 14 dní
Množstvo

Súprava elektrického ohradníka s kombinovaným RF zdrojom energy DUO RF EDX150 s výkonom až 15 J a centrálnou jednotkou FENCE WiFi GATEWAY GW100. Sada je pripravená na okamžité pripojenie na fencee Cloud a vzdialené ovládanie mobilným telefónom alebo z PC. Výkonný šikovný zdroj elektrického ohradníka je vhodný aj pre veľmi dlhé ohrady až 90 km a je možné použiť pre všetky druhy zvierat. V sade je aj kontrolné zariadenie Monitor MX10, ktorý dostanete úplne zadarmo.

 

Set elektrického ohradníka – RF zdroj 15 J – WiFi Gateway – Monitor MX10 ZADARMO


Sada elektrického ohradníka s výkonným RF zdrojom a centrálnym zariadením FENCE WiFi GATEWAY GW100. Centrálna jednotka umožňuje okamžité pripojenie zariadenia na fencee Cloud. Vďaka tomu je možné vzdialene kontrolovať a ovládať ohradníky mobilným telefónom, tabletom alebo počítačom.

Zdroj elektrického ohradníka
Silný kombinovaný zdroj fencee energy DUO RF EDX150 je vďaka svojmu výkonu 15 J vhodný aj pre dlhé ohrady s dĺžkou inštalácie až 90 km, v miestach kde je treba zaistiť maximálny výkon a spoľahlivosť. Zdroj je univerzálne použiteľný pre takmer všetky druhy zvierat, ako sú kone, ovce, dobytok, ošípané alebo kozy. Svoje využitie nájde aj pri ochrane pozemkov alebo úrody pred lesnou zverou, divokými ošípanými. Je vhodný aj pre mláďatá vďaka žltej svorke so zníženým výstupom. Tú je možné pripojiť na spodný rad vodiča ohrady alebo na druhú ohradu, v ktorej sa pohybujú menšie zvieratá alebo mláďatá.

Centrálna a ovládacia jednotka
V sade elektrického ohradníka je pripravená centrálna ovládacia FENCE WiFi GATEWAY GW100. Pomocou WiFi gateway pripojíte zariadenie na fencee Cloud a prostredníctvom bezplatnej aplikácie pre Android a iOS ovládate spárované zariadenia kedykoľvek a prakticky odkiaľkoľvek na svete. Cez 1 centrálny WiFi Gateway môžete ovládať až 12 RF zariadení. Na prevádzku systému nie sú potrebné žiadne registračné poplatky ani SIM karty. Žiadne ďalšie výdavky, minimalizujete tak vaše náklady na prevádzku šikovného elektrického ohradníka. Cez fencee Cloud generátory nielen ovládate, ale tiež kontrolujete pomocou notifikácií, ktoré sa ihneď zobrazia vo vašom telefóne a na e-maile.

Aplikácia pre Apple iOS na stiahnutie v App Store
Vďaka systému fencee získate maximálny prehľad nad vašou elektrickou ohradou kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie môžete vzdialene vypínať, ovládať a monitorovať. V prípade vzniknutého problému dostanete okamžitý alarm do telefónu a na e-mail. Všetky výhody a funkcie elektrických ohradníkov s aplikáciou fencee Cloud si prečítajte v našom článku.

Monitorujúce zariadenie ako DARČEK
V sade na vás bude čakať aj kontrolný Monitor MX10. Po pripojení na elektrickú ohradu meria hodnotu napätia. V prípade poklesu pod nastavenú hodnotu odosiela upozornenia do centrálnej Gateway, ktoré ihneď spustia on-line alarm o vzniknutom poklese napätia na ohrade. Spárovaný Monitor MX10 ovládate vzdialene pomocou mobilnej aplikácie. Kontrolné monitory majú mnoho spôsobov inštalácie, ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok o rôznom zapojení kontrolných Monitorov.

Základná a externá RF anténa
Chytré RF zariadenia fencee sú dodávané so základnou anténou, ktorá umožňuje dosah komunikácie na vzdialenosť 10 km. Pre prípad, že potrebujete zlepšiť kvalitu signálu a dosah prenosu, využite možnosť inštalácie externej antény, vďaka ktorej zvýšite dosah až na 30 km. Viac o montáži externých antén si prečítajte v našom článku.

Kombinované napájanie
Kombinované RF zdroje fencee môžete napájať pomocou adaptéra zo siete 230 V alebo z bežnej autobatérie. Tú možno použiť aj ako záložný zdroj v prípade poruchy alebo výpadku elektrického prúdu. Centrálna jednotka FENCE WiFi GATEWAY GW100 je štandardne napájaná adaptérom zo siete 230 V. Pre prípad výpadku prúdu je vybavená záložným zdrojom, ktorý dodáva napätie až 12 hodín.

V prípade, že potrebujete poradiť s výberom vhodného zdroja alebo ďalších doplnkov, neváhajte sa obrátiť naše technické oddelenie, radi vám pomôžeme.

Obsah balenia:

zdroj fencee energy DUO RF EDX150
centrálne ovládacie zariadenie FENCE WiFi GATEWAY GW100
+ ZADARMO – monitorovacie zariadenie Monitor MX10

Súčasťou balenia zdroja energy DUO RF EDX150:

1× zdroj fencee energy DUO RF EDX150
1× napájací adaptér 14 V / 2 A
1× základná RF anténa
1× zemniaci kábel 150 cm (očko-očko)
1× pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko)
1× batériový kábel na pripojenie energy DUO RF k batérii
1× výstražná tabuľka ovisfarma
návod na obsluhu
Spoločne so setom odporúčame zakúpiť DIN lištu 200 mm pre jednoduchú montáž generátora na stenu.

Súčasťou balenia FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1× základná RF anténa
1× napájací adaptér 14 VDC
1× záložný batériový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pre inštaláciu
návod na obsluhu

Súčasťou balenia Monitoru MX10:

1× základná RF anténa
2× batéria typ C LR14
1× pripojovací kábel 100 cm
1× zemniaci kábel 150 cm so uzemňovacím kolíkom
2× sťahovacie pásky pre jednoduchú montáž monitora
1× magnet so šnúrkou na zavesenie na krk
návod na obsluhu

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: