Zdroj FENCE DUO ED100

  • Novinka
00705
Fence
Kombinované zdroje
Na objednávku
309,90 €
S DPH U dodávateľa - Odosielame do 14 dní
Množstvo

Zdroj pre elektrický ohradník energy DUO ED100 je vhodný pre dlhé a predovšetkým vegetáciou zaťažené ohrady, kde je nutné zaistiť maximálnu účinnosť a spoľahlivosť. Vzhľadom k svojmu výkonu 10 J dokáže zaistiť dostatočné napätie aj u veľmi trávou prerastených ohrád. Integrovaný mikroprocesor riadi celú prevádzku a zaisťuje optimálny výkon generátora.

Napájanie generátora je kombinované, tzn. pomocou adaptéra zo sieť (230V) alebo z bežnej batérie (12V). Batériu využijete v miestach, kde nie je elektrika, prípadne ako záložný zdroj.

Generátor je vhodný pre všetky zvieratá, ako aj pre mláďatá napr. teliatka, žriebätá.. Na výstupe generátora je umiestnená čierna zemniaca svorka, červená svorka pre pripojenie ohrady a žltá svorka pre pripojenie ohrady s trvale zníženou energiou. Táto žltá svorka sa využíva pre pripojenie na ohrady, v ktorých sa budú pohybovať mladšie a menšie zvieratá (žriebätá, telatá), aby dostali slabší, približne polovičný impulz. Taktiež sa zapája samostatne na spodný drôt väčších ohrád, kde sa predpokladá prerastanie vegetácie, ale tento výstup je technologicky ošetrený proti stratám, nedochádza k takým zvodom napätia do zeme ako u bežného zapojenia a nie je tak znižovaný výkon generátora. Ostatné vodiče pripojené na červenú svorku sú napájané samostatne a s plným napätím.

Obsah balenia:

- generátor fencee energy DUO ED, uzemňovací kábel 150 cm (očko-očko), pripojovací kábel 100 cm (očko-srdiečko), batériový kábel energy, výstražná tabuľka, návod na použitie

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: